Od redakcji 13(66), czyli letnie gry i zabawy

Teatrologia.info w środku lata publikuje kolejną recenzję – opis dwóch przedstawień ze wznowionego Festiwalu Nowe Epifanie – bo też lato 2020 jest inne niż wszystkie. To lato, gdy teatry nie tylko grają, ale i dają premiery,

I też w związku z tą innością, z jej przyczyną, kontynuujemy nasz cykl ROZMOWY CZASU KWARANTANNY, w którym Hubert Michalak rozmawia z ludźmi z różnych obszarów teatru, o ich doświadczeniu pandemii. Tym razem Anna Wróblowska, menadżerka kultury, właścicielka firmy Blue Sparrow Artists & Social Media Management, opowiada o tym czasie z jej perspektywy. Anna Wróblowska jest menadżerką między innymi Gosi Mielech, z którą rozmowę publikowaliśmy 17 czerwca, i która osiągnęła nieomal 450 odsłon.

I na koniec – publikujemy kolejny List polski Patryka Kenckiego, który nawiązuje w nim do tekstu, który zamieścił portal Teatralny.pl, i który w dwóch trzecich stanowił streszczenie dwóch felietonów zamieszczonych na naszej stronie. Bardzo się cieszymy, że teatrologia.info jest czytana i streszczana!

jhs.