CASTING DO „DESZCZOWEJ PIOSENKI” Z MOŻLIWOŚCIĄ ZATRUDNIENIA!

Teatr Muzyczny w Poznaniu ogłasza casting dla odtwórców głównych ról w musicalu Deszczowa piosenka, którego premiera odbędzie się we wrześniu 2023 r. 

Przesłuchania odbędą się w terminie 2 i 3 kwietnia 2023 r. od godziny 10:00 w siedzibie Teatru Muzycznego w Poznaniu (ul. Niezłomnych 1E).

Poszukujemy osób do następujących ról: 

Cosmo Brown

Zwariowany i zabawny pianista. Najlepszy przyjaciel Dona i jego były partner taneczny.

wiek: 35-45 lat | skala: C3- Ab4

Don Lockwood

Hollywoodzki aktor i tancerz, gwiazda kina niemego. Najlepszy przyjaciel Cosmo.

wiek: 35-45 lat | skala: G2- Ab4

Kathy Selden

Utalentowana tancerka i aktorka z wdziękiem i urokiem, która stara się zostać gwiazdą filmową. Dzięki swojemu głosowi dostaje angaż i dubinguje popularną aktorkę kina niemego.

wiek: 25-30 lat | skala: G3- F5

Poszukujemy aktorów, którzy w umiejętny sposób łączą śpiew, grę aktorską i step, a także chcą dołączyć do zespołu wokalno-aktorskiego na pełen etat. Wymagana jest dyspozycyjność podczas wszystkich prób (17-24 czerwca oraz od 8 sierpnia). Dodatkowo możliwe próby muzyczne w maju – terminy jeszcze nie są ustalone).

Materiał do przygotowania:

Cosmo

Ty ich baw (Make ‘M Laugh), Mojżesz, czy możesz (Moses Supposes), Dzień dobry (Good Morning)

– wybrane sceny

Dzień dobry (Good Morning) – układ choreograficzny (step)

Don

Deszczowa piosenka (Singin’ in the Rain), Mojżesz, czy możesz (Moses Supposes), Dzień dobry (Good Morning), To jest nagroda gwiazd – repryza (You Are My Lucky Star – Reprise)

– wybrane sceny

Dzień dobry (Good Morning) – układ choreograficzny (step)

Kathy

Całą noc o Tobie śnię (All I Do Is Dream Of You), Dzień dobry (Good Morning), To jest nagroda gwiazd (You Are My Lucky Star), To jest nagroda gwiazd – repryza (You Are My Lucky Star – Reprise)

– wybrane sceny

Dzień dobry (Good Morning) – układ choreograficzny (step)

Casting będzie składał się z części wokalnej, aktorskiej i choreograficznej, podczas której uczestnicy zaprezentują układ, przesłany przez Teatr z pozostałymi materiałami.

Zgłoszenia należy wysyłać drogą e-mailową na adres: mateusz.frackowiak@teatr-muzyczny.pl najpóźniej do 22 marca br. Do zgłoszenia prosimy dołączyć CV artystyczne ze zdjęciem (prosimy wysyłać pliki PDF lub DOC wraz z zawartym w CV zdjęciem; prosimy nie wysyłać zdjęć jako osobnych plików jpg).

Po wysłaniu zgłoszenia kandydat otrzyma informację zwrotną dotyczącą szczegółów castingu oraz materiały niezbędne do przygotowania roli. Teatr zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Podczas castingu Teatr nie zapewnia butów do stepu.

Teatr zapewnia pianistę-akompaniatora do rozśpiewania się oraz podczas przesłuchań.

Teatr nie zwraca kosztów dojazdu na casting oraz noclegu.