PSI KALENDARZ LITERACKI Z RYTLOWA 2022 JUŻ DO KUPIENIA!

Tradycyjnie, jak co roku, namawiamy do zakupu Psiego Kalendarza ze Schroniska w Rytlowie. Poniżej list Tomasza Kiereńczuka:

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele Przytuliska Psy Pani Magdy w Rytlowie,

Przede wszystkim chciałbym Was bardzo serdecznie przeprosić za to, że piszę do Was tak późno. Prace nad trzecią edycją „Psiego kalendarza literackiego. Bezdomniaki z Rytlowa 2022” zajęły nam więcej czasu, niż zakładaliśmy. Z radością jednak chciałbym Was poinformować, że kalendarz jest gotowy i za kilka dni trafi do druku. Cieszę się bardzo, że już niebawem będziemy mogli rozpocząć wysyłkę kalendarza, poprzez dystrybucję którego staramy się wspierać adopcje i opiekę nad psimi staruszkami, podopiecznymi Przytuliska „Psy Pani Magdy” w Rytlowie. W kalendarzu na 2022 rok znajdziecie 15 psich portretów autorstwa Marcina Oliva Soto. Grubcia, Albo, Jagodek, Misiek, Płowik, Pirat, Biały, Śpioch, Owczar, Dziadek Puszek, Kama, Król, Kasztanek, Mercedes – to podopieczni rytlowskiego Przytuliska. Wszyscy oni czekają na adopcję. Mamy nadzieję, że nasz kalendarz i Wasza pomoc sprawią, że już niebawem wszyscy oni znajdą wreszcie swoje wymarzone domy. Psim portretom towarzyszą wiersze polskich poetek i poetów. W tym roku rytlowskim bezdomniakom swoje wiersze podarowali: Miłosz Biedrzycki, Genowefa Jakubowska-Fijałkowska, Marcin Sendecki, Elżbieta Tabakowska, Nina Mantel, Małgorzata Oczek, Maciej Melecki, Agnieszka Wolny-Hamkało, Adam Pluszka, Krzysztof Czyżewski i spadkobiercy Arkadiusza Kremzy. W kalendarzu czekać będzie też na Was literacka niespodzianka. Napiszemy Wam o niej niebawem.
Podobnie, jak w poprzednich latach, cały wpływ ze sprzedaży kalendarza przeznaczymy na opiekę nad psimi seniorami, podopiecznymi rytlowskiego Przytuliska. Pierwszą wysyłkę kalendarzy planujemy uruchomić 30 stycznia. W związku z opóźnieniem w produkcji, tegoroczny kalendarz będzie bogatszy o dodatkowy miesiąc:-) Kalendarz rozpocznie się tradycyjnie styczniem 2022 i nietradycyjnie skończy się styczniem 2023. Mamy nadzieję, że ten dodatkowy psi i poetycki miesiąc wynagrodzi Wam wydłużone oczekiwanie na „Psi kalendarz literacki”. 
UWAGA: zmianie ulega adres mailowy, na który przyjmujemy potwierdzenia przelewów, a także konto, na które należy wpłacać pieniądze za kalendarz.
Jeśli chcesz zamówić „Psi kalendarz literacki. Bezdomniaki z Rytlowa 2022”:wpłać 39,99 zł na konto Magdalena Stojek nr konta: 79 1020 2629 0000 9302 0440 4810 z dopiskiem: Darowizna na Bezdomniaki z Rytlowaa następnie prześlij potwierdzenie płatności na nowy adres: psikalendarzliteracki@gmail.com Nie zapomnij podać nam adresu, na który chcesz otrzymać kalendarz. Jeśli wpłatę darowizny zamierzasz odliczyć sobie od podstawy opodatkowania, wpłaty dokonaj na konto Stowarzyszenie Nadzieja na Dom 56 1600 1462 1019 8821 7000 0002 z dopiskiem: Darowizna dla Rytlowa 2022 Spośród bohaterów kalendarza, przygotowanego na 2021 rok domy znaleźli już: Kremówka, Nero, Łapek, Dziadek Promilek, Grabka, Kajtuś, Żurawina i Obi. Do dziś w schronisku pozostają zaś: Placek, Szatan, Wyścigowy, Tosia i Colinek  Dzięki kalendarzowi wiele rytlowskich psiaków, w tym zwłaszcza psich staruszków, znalazło swoich wirtualnych opiekunów. Dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu w 2021 roku udało nam się zebrać dla Rytlowa ponad 81.000 zł, z czego 61.000 zł ze sprzedaży kalendarza i dodatkowo 20.000 zł w ramach wpłat z 1%.  
Dziękujemy Wam ogromnie, za to, że kupując kalendarz na 2021 rok zdecydowaliście się wesprzeć rytlowskie bezdomniaki. Mamy nadzieję, że nasz kalendarz sprawił Wam wiele radości w tym trudnym roku. Zachęcając do kupna „Psiego kalendarza literackiego. Bezdomniaki z Rytlowa 2022” życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze. W załączniku przesyłam okładkę nowego kalendarza, na której znajdziecie zdjęcie Jarzyny.
Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej Przytuliska: www.psypanimagdy.pl i strony internetowej Teatru Nowego w Krakowie www.teatrnowy.com.pl, na których pojawią się niebawem informacje na temat kalendarza. Zachęcamy też do odwiedzania profilu Przytuliska Psy Pani Magdy na facebooku (nazwa profilu: Bezdomniaki z Rytlowa)

W razie pytań, jestem do Waszej dyspozycji,
Pozdrawiam najserdeczniej,
Tomasz Kireńczuk—Teatr Nowy w Krakowiewww.teatrnowy.com.pltel. +48 505 060 196